Wczasy w górach - baza noclegowaWakacje gory
Oferty specjalne
Rekreacja
Wyszukiwarka obiektów
Miejscowość:

Typ obiektu :
Wyszukiwanie zaawansowane

Beskid Niski (4)
Beskid Sądecki (5)
Beskid Wyspowy (1)
Beskid Żywiecki (6)
Beskid Śląski (9)
Gorce (5)
Góry Bystrzyckie (1)
Góry Stołowe (3)
Góry Wałbrzyskie (1)
Karkonosze (13)
Pieniny (17)
Góry Opawskie (2)
Orawa (5)
Podhale (72)
Tatry (10)
Masyw Śnieżnika (2)
Vysoké Tatry (1)
Menu kontekstowe
Ostatnio dodane
Polecamy miejscowosci
Atrakcje turystyczne
Webtraveling Paweł Mallek
ul. Klemensiewicza 6B/4
75-353 Koszalin
tel. 94 720 38 90
tel. kom. 608 769 913Aktywna majówka w górach

2016-05-01

Majówka to czas, kiedy zaczyna się wiosenny sezon turystyczny, w tym czasie okazję na znakomity zarobek mają hotele, pensjonaty oraz restauracje.


Podczas majówki można odnotować wzmożenie ruchu turystycznego w górach.

Jest on wywołany głównie przez mieszkańców województwa małopolskiego, ale nie tylko, podczas weekendu majowego w góry przyjeżdża wielu warszawiaków, mazowszan, mieszkańców rejonu śląskiego oraz podkarpackiego.
 
Długi weekend majowy jest pierwszą okazją podczas letniego sezonu turystycznego do spakowania walizek i odpoczynku blisko przyrody.
Chyba każdy najchętniej podczas majówki wyjechałby na aktywny wypoczynek w góry.  W Tatrach i Pieninach co roku jest najwięcej turystów.
Zakopiańskie hotele i pensjonaty miały miejsca porezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Turystów nie odstraszyła niezbyt optymistyczna pogodowa prognoza, ani cennik, który na weekend majowy jak zawsze wzrósł.
Na majówce nie zabraknie licznych atrakcji. Hotelarzom nie brakuje pomysłów zachęty, by małopolanie wybrali się na majówkę i swoje pieniądze wydali w górach.
 
Majówka to zorganizowane spływy kajakowe, kąpiele w błocie, podglądanie pszczół, produkcja miodu oraz wspólna produkcja piwa.
Dedykowanych ofert nie brakuje dla oszczędnych studentów, rodzin z pociechami, singli, również dla katolików. Dla nich idealny będzie relaks podczas
którego skorzystają z polowych nabożeństw i misjonarskich przygód terenowych. 
 

Majówka w górach to idealny czas na aktywny wypoczynek. Osoby, które nie skorzystają z wyjazdu w maju zapraszamy na  wakacje w górach.


 

Więcej  


 
wgorach.pl 2005 Wszelkie Prawa Zastrzeżone